Diego ve Kutup Ayıları

Diego ve Kutup Ayıları oyunu 754 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Çizgi Film Oyunları

Diego ve Kutup Ayıları Diego ve Kutup Ayıları ; Çizgi kahraman Doranın kuzeni olan Diego kutuplara gitmiştir. Macera dolu bu seyahati sırasında doğada bulunan sevimli hayvanlardan yardım alarak yolunda ilerlemelidir. Mouse kullanarak Diego ile bu serüvene dahil olabilirsiniz. Şimşek mekkuin hayranları için şimşek mekkuin oyunu ve şimşek mekkuin oyunları ekleyen siteniz.

Oyun Oyna

Diego ve Kutup Ayıları Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Tom ve Jerry Kaçış Tom ve Jerry Kaçış Tom ve Jerry nin amasız mücadalesi devam ediyor. Jerryi kovalamaktan bir türlü vaz geçmeyen tom yine çeşitli kurnazlıklar peşinde. Peynir düşmanı olan jerry ise her zamanki kaçmaya devam ediyor. Ancak bu sefer hayatı tehlikede. Tomun Jerryi yakalaması an meselesi. Mouse yardımı ile Jerryi kurtarmalısınız. Şimşek mekkuin hayranları için şimşek mekkuin oyunu ve şimşek mekkuin oyunları ekleyen siteniz.

Diego ve Kutup Ayıları Diego ve Kutup Ayıları Çizgi kahraman Doranın kuzeni olan Diego kutuplara gitmiştir. Macera dolu bu seyahati sırasında doğada bulunan sevimli hayvanlardan yardım alarak yolunda ilerlemelidir. Mouse kullanarak Diego ile bu serüvene dahil olabilirsiniz. Şimşek mekkuin hayranları için şimşek mekkuin oyunu ve şimşek mekkuin oyunları ekleyen siteniz.